تعمیر پرینتر برادر brother

تعمیر پرینتر برادر

تعمیر پرینتر برادر شامل تعمیرات تمام قسمتهای دستگاه می‌باشد. در پرینترهای لیزری brother با توجه به اینکه تعداد پرینت روزانه و طریقه استفاده از پرینتر توسط کاربران متفاوت است، چاپگر در بازه های زمانی مختلفی نیاز تعمیرات پیدا می‌کند. عمده مشکلاتی که در پرینترها بوجود می‌آید در کیفیت چاپ آنها نمایان می‌شود. همانطور که می‌دانید شارژ غیر استاندارد کارتریج، کارتریج طرح بی کیفیت و استفاده از کاغذ نامرغوب و یا دسته دوم و دارای لاک غلط گیر و منگنه آسیب بسیاری به پرینتر وارد می‌کند. سعی کنید برای جلوگیری از آسیب جدی و پر هزینه شدن فرایند تعمیرات دستگاه‌تان، حتما در دوره های چند ماهه به فکر سرویس دستگاه خود باشید. در این مقاله به بررسی فرایند تعمیرات و تعویض قطعات پرینتر brother (اچ پی) و همینطور هزینه تعمیرات پرینتر برادر می‌پردازیم.

تعمیرات پرینتر brother به چه صورت است؟

تعمیر پرینتر در مدل های مختلف پرینتر های لیزری و جوهرافشان اچ پی تقریبا در ابعاد مشخص و به یک صورت انجام می شود. تهران پرینتر به عنوان یکی از اولین مراکز تعمیرات پرینتر های brother و نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر با کادری مجرب خدمات ویژه ای برای مشتریان گرامی ارائه میکند. تهران پرینتر خدماتی در زمینه تعمیر پرینتر برادر و سرویس تمامی دستگاه ها از برند brother در سرتاسر تهران و مراکز خود در نظر گرفته است. از این رو در این مقاله به معرفی فرایند تعمیرات دستگاه های برادر (brother) و هزینه تعمیرات و تعویض قطعات آنها می‌پردازیم. 

شرکت خدماتی اداریز کالا  با بیش از ۱2 سال سابقه در  تعمیر پرینترهای برادر در محل  و نیز شارژ کارتریج در محل با کادری مجرب و متخصص، در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت  را به شما ارائه خواهد داد. تعمیرات پرینتر در محل به همراه شارژ کارتریج در محل، یکی دیگر از خدمات ارائه شده از سوی مرکز تعمیرات اداریز کالا میباشد.

تعمیر پرینتر برادر brother در محل

در نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر در محل ، خدمات عیب یابی و تعمیر انواع مدل های پرینتر انجام می شود. ارتقاء سطح کیفی خدمات، همواره دغدغه ی اصلی مدیریت این نمایندگی است؛ به همین خاطر ضمن دعوت از زبده ترین مهندسان حوزه ی تعمیرات ماشین های اداری، واحدهای تخصصی را برای انجام عملیات تعمیر بخش های مختلف پرینتر راه اندازی نموده است. تجهیز این واحدها به مدرن ترین ابزار تعمیرات، امکان انجام تعمیرات به شکل تخصصی و با کیفیت را برای تکنسین ها فراهم آورده است.

تعمیر پرینتر برادر در محل

واحد های تخصصی تعمیرات پرینتر brother در تهران با داشتن تعمیرگاه مجهز ، خدمات قابل توجهی را در زمینه گارانتی و تعمیرات انواع محصولات برادر ،  شامل تعمیرات پرینتر، دستگاه کپی برادر و انواع دستگاه های چند کاره به کاربران گرامی ارائه می دهد. تعمیرات هریک از محصولات برادر در واحدی مجزا به مشتریان ارائه می گردد و جهت تعمیرات هر محصول از متخصصین و مهندسین محصول مورد نظر  بهره گرفته ایم .

هزینه تعمیرات پرینتر برادر

هزینه ی تعمیر پرینتر brother بسته به نوع ایراد موجود در پرینتر و نیز مدل و سال ساخت چاپگر متغیر است. این هزینه ممکن است با ضرورت تعویض یک قطعه نیز دگرگون شود. به هر حال می توانید مطمئن باشید که نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می نماید. فراموش نکنید که استفاده از قطعات تقلبی در فرآیند تعویض اجزای معیوب پرینترهای رومیزی، ایستاده، رنگی، سیاه و سفید و … برادر دردسرساز خواهد شد و ممکن است به مرگ کلی چاپگر مورد نظر ختم شود. کارشناسان ما پروسه ی تعویض را به طور حتم با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می دهند.

 دغدغه ی مهم برای بسیاری از مشتریان پرینتر برادر ، یافتن مراکز معتبر جهت خرید پرینتر برادر و لوازم جانبی این محصول برادر می باشد ، زیرا مشتریان به دنبال خرید محصولات با کیفیت و اورجینال می باشند که با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنند ، بدون نگرانی بتوانند از آن استفاده کنند. شرکت اداریز کالا با بهره گیری از کارشناسان فروش مجرب ، اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص انواع پرینتر های برادر را در اختیارتان قرار داده و شما را راهنمایی خواهد کرد

شارژ کارتریج پرینتر برادر

شارژ کارتریج پرینتر brother توسط واحد تعمیرات پرینتر برادر در شرکت اداریز کالا انجام می شود. همه پرینترها از جمله پرینتر برادر از موادی به نام تونر و جوهر استفاده می کنند. این مواد در جایگاهی به نام کارتریج نگهداری می شوند. اگر کاربر به بخش کارتریج بی توجه باشد یا اینکه به درستی از کارتریج استفاده نکند، در مسیر چاپ دچار مشکلاتی خواهد شد. شاید در نگاه اول شارژ کارتریج ساده و غیر تخصصی باشد، اما برای اینکه بتوانید به خوبی از عهده شارژ کارتریج پرینتر برآیید، نیاز به اطلاعات فنی پایه دارید. در هر صورت می توانید برای شارژ کارتریج پرینتر brother از واحد معتبر تعمیرات برادر کمک بگیرید تا شارژ کارتریج پرینتر brother بدون ریزش تونر و بدون نشتی انجام شود.

تعمیر قطعات پرینتر برادر

عیب یابی و تعمیر پرینتر برادر

حل مشکل خورده شدن کاغذ پرینتر brother

حل مشکل لک داشتن روی کاغذ پرینتر brother

عیب یابی و تعمیر ADF پرینتر brother

تعمیر فیوزینگ دستگاه پرینتر brother

تعمیر درام دستگاه پرینتر brother

حل نکشیدن کاغذ پرینتر brother

حل گیر کردن کاغذ پرینتر brother

برطرف کردن مشکل کارتریج پرینتر brother

حل مشکل سایه زدن کاغذ چاپ پرینتر brother

عیب یابی و تعمیر برد فرمتر دستگاه پرینتر brother

بررسی نوار انکودر و رفع عیوب پرینتر برادر

تعمیر کاغذکش پرینتر برادر

تعمیر صدای ناهنجار پرینتر brother

بازیابی و ریست پرینتر برادر

حل مشکل افتادن خط عمودی و افقی روی کاغذ

چرا اداریز کالا را برای تعمیر پرینتر برادر خود انتخاب کنیم؟

 • راهنمایی تلفنی رایگان برای همکاران و مشتریان گرامی بمنظور رفع عیب پرینتر brother
 • اعلام هزینه تقریبی پس از اولین تماس مشتری با مرکز
 • اعلام هزینه دقیق پس از بررسی دقیق پرینتر برادر
 • پرینتر جایگزین موقت در صورت زمان بر بودن مراحل تعمیر پرینتر brother بدون دریافت هزینه
 • گارانتی 3 الی  6 ماه پس از تعمیر پرینتر برادر
 • تست نهایی پرینتر برادر پس از تعمیر
 • آگاه ساختن مشتری از ریز به ریز مراحل تعمیر و سرویس پرینتر برادر به همراه تصویر یا فیلم درصورت درخواست مشتری
 • تحویل دادن داغی قطعه معیوب به مشتری و یا نگهداری آن در انبار داغی های پرینترهای مشتری تا 1 ماه

نکات مهم تعمیرات پرینتر برادر

 1. در صورت ارسال پرینتر به مرکز تهران پرینتر معمولا در زمان 1 الی 3 ساعت رفع عیب و تعمیر شده و تنها در موارد خاص و کمتر از 10 درصد زمان تعمیرات پرینتر های brother به بیش از 12 ساعت افزایش خواهد یافت.
 2. نکته: قابل ذکر است زمان تقریبی تعمیرات پرینتر های brother هنگام تماس مشتری و همزمان با اعلام هزینه به مشتری اعلام می‌شود.
 3. توجه: کاربرانی که دستگاه پرینتر برای آنها بسیار حیاتی می‌باشد، تهران پرینتر به صورت رایگان دستگاه پرینتری مشابه بصورت جایگزین در زمان تعمیرات به آنان تقدیم می‌نماید.
 4. اداریز کالا به منظور آسودگی خیال مشتریان گرامی در تمامی مدل های لیزری Brother گارانتی 3 الی 6 ماهه قطعه تعویض شده را ارائه می‌کند.
 5. توجه: کاربران گرامی اداریز کالا می‌توانند پس از تعمیر و سرویس دستگاه خود بصورت رایگان یکبار دیگر قبل از گذشت 3 ماه، دستگاهشان را به صورت رایگان در این مرکز سرویس نمایند.
سبد خرید
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن